MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15348001
nr 1534 8001
Matsalsgrupp
7 delar, Gustaviansk stil, diameter: 116,3 ilägg a 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:34:48
17/4 03:50:12
Den Gustavianska stilen